ÚVOD |  NOVINKY |  KLUB |  DRUŽSTVÁ |  VÝSLEDKY |  VYŽREBOVANIE |  DOMOSS MSKL PIEŠŤANY |  FOTOGALÉRIA |  REKORDY |  ARCHÍV | 
  EXTRALIGA ŽENY - vyžrebovanie 20


1. liga Západ MUŽI - vyžrebovanie 2016/17

 

  1.kolo   10.9.16  
TJ Slavoj Sládkovičovo : KK Pobedim A 14:00 Piškula M.
KK Preseľany A : TKK Trenčín KWH Pi 18:00 Jančovič Martin
TKK Trenčín A : KK Cabaj-Čápor 14:00 Porubský M.
KK Zentiva Hlohovec : MKK Piešťany B 15:00 Švec Alexander
KK Slávia Nitra : KK Zlaté Klasy A 9:30 Šišan Michal
MKK Stará Turá B : TJ Slovan Šaľa A 12:00 Nemček Peter
         
  2.kolo   17.9.16  
KK Pobedim A : TJ Slovan Šaľa A Pi 18:00 Piškula M.
KK Zlaté Klasy A : MKK Stará Turá B 14:30 Vlahyová Eva
MKK Piešťany B : KK Slávia Nitra 14:30 Schmidl Michal
KK Cabaj-Čápor : KK Zentiva Hlohovec Pi 18:00 Švec Alexander
TKK Trenčín KWH : TKK Trenčín A St 18:00 Nemček Peter
TJ Slavoj Sládkovičovo : KK Preseľany A 14:00 Jančovič Martin
         
  3.kolo   24.9.16  
KK Preseľany A : KK Pobedim A Pi 18:00 Jančovič Martin
TKK Trenčín A : TJ Slavoj Sládkovičovo 14:00 Porubský M.
KK Zentiva Hlohovec : TKK Trenčín KWH 15:00 Švec Alexander
KK Slávia Nitra : KK Cabaj-Čápor 9:30 Šišan Michal
MKK Stará Turá B : MKK Piešťany B 12:00 Nemček Peter
TJ Slovan Šaľa A : KK Zlaté Klasy A 9:00 Szalai Mikuláš
         
  4.kolo   1.10.16  
KK Pobedim A : KK Zlaté Klasy A Pi 18:00 Piškula M.
MKK Piešťany B : TJ Slovan Šaľa A 14:30 Uváčik Pavel
KK Cabaj-Čápor : MKK Stará Turá B Pi 18:00 Nemček Peter
TKK Trenčín KWH : KK Slávia Nitra St 18:00 Oslay Ján
TJ Slavoj Sládkovičovo : KK Zentiva Hlohovec 14:00 Švec Alexander
KK Preseľany A : TKK Trenčín A Pi 18:00 Jančovič Martin
         
  5.kolo   15.10.16  
TKK Trenčín A : KK Pobedim A 14:00 Piškula M.
KK Zentiva Hlohovec : KK Preseľany A 15:00 Švec Alexander
KK Slávia Nitra : TJ Slavoj Sládkovičovo 9:30 Šišan Michal
MKK Stará Turá B : TKK Trenčín KWH 12:30 Nemček Peter
TJ Slovan Šaľa A : KK Cabaj-Čápor 9:00 Szalai Mikuláš
KK Zlaté Klasy A : MKK Piešťany B 14:30 Kugler Ivan
         
  6.kolo   22.10.16  
KK Pobedim A : MKK Piešťany B Pi 18:00 Piškula M.
KK Cabaj-Čápor : KK Zlaté Klasy A Pi 18:00 Vargová Eva
TKK Trenčín KWH : TJ Slovan Šaľa A St 18:00 Štefka Ľubomír
TJ Slavoj Sládkovičovo : MKK Stará Turá B 14:00 Štefka Ľubomír
KK Preseľany A : KK Slávia Nitra Pi 18:00 Jančovič Martin
TKK Trenčín A : KK Zentiva Hlohovec 14:00 Porubský M.
         
  7.kolo   29.10.16  
KK Zentiva Hlohovec : KK Pobedim A 15:00 Švec Alexander
KK Slávia Nitra : TKK Trenčín A 9:30 Šišan Michal
MKK Stará Turá B : KK Preseľany A 12:30 Nemček Peter
TJ Slovan Šaľa A : TJ Slavoj Sládkovičovo 9:00 Szalai Mikuláš
KK Zlaté Klasy A : TKK Trenčín KWH 14:30 Vlahyová Eva
MKK Piešťany B : KK Cabaj-Čápor 14:30 Schmidl Michal
         
  8.kolo   5.11.16  
KK Pobedim A : KK Cabaj-Čápor Pi 18:00 Piškula M.
TKK Trenčín KWH : MKK Piešťany B St 18:00 Nemček Peter
TJ Slavoj Sládkovičovo : KK Zlaté Klasy A 14:00 Vlahyová Eva
KK Preseľany A : TJ Slovan Šaľa A Pi 18:00 Jančovič Martin
TKK Trenčín A : MKK Stará Turá B 14:00 Porubský M.
KK Zentiva Hlohovec : KK Slávia Nitra 15:00 Švec Alexander
         
  9.kolo   12.11.16  
KK Slávia Nitra : KK Pobedim A 9:30 Šišan Michal
MKK Stará Turá B : KK Zentiva Hlohovec 16:00 Nemček Peter
TJ Slovan Šaľa A : TKK Trenčín A 9:00 Szalai Mikuláš
KK Zlaté Klasy A : KK Preseľany A 14:30 Kugler Ivan
MKK Piešťany B : TJ Slavoj Sládkovičovo 14:30 Uváčik Pavel
KK Cabaj-Čápor : TKK Trenčín KWH Pi 18:00 Porubský M.
         
  10.kolo   19.11.16  
KK Pobedim A : TKK Trenčín KWH Pi 18:00 Piškula M.
TJ Slavoj Sládkovičovo : KK Cabaj-Čápor 14:00 Dovičič Juraj
KK Preseľany A : MKK Piešťany B Pi 18:00 Jančovič Martin
TKK Trenčín A : KK Zlaté Klasy A 14:00 Porubský M.
KK Zentiva Hlohovec : TJ Slovan Šaľa A 15:00 Švec Alexander
KK Slávia Nitra : MKK Stará Turá B 9:30 Šišan Michal
  11.kolo   3.12.16  
MKK Stará Turá B : KK Pobedim A 12:30 Nemček Peter
TJ Slovan Šaľa A : KK Slávia Nitra 9:00 Szalai Mikuláš
KK Zlaté Klasy A : KK Zentiva Hlohovec 14:30 Vlahyová Eva
MKK Piešťany B : TKK Trenčín A 14:30 Schmidl Michal
KK Cabaj-Čápor : KK Preseľany A Pi 18:00 Pašek Rastislav
TKK Trenčín KWH : TJ Slavoj Sládkovičovo St 18:00 Hvožďara Peter
         
  12.kolo   14.1.17  
KK Pobedim A : TJ Slavoj Sládkovičovo Pi 18:00 Piškula M.
TKK Trenčín KWH : KK Preseľany A St 18:00 Oslay Ján
KK Cabaj-Čápor : TKK Trenčín A Pi 18:00 Porubský M.
MKK Piešťany B : KK Zentiva Hlohovec 14:30 Uváčik Pavel
KK Zlaté Klasy A : KK Slávia Nitra 14:30 Kugler Ivan
TJ Slovan Šaľa A : MKK Stará Turá B 9:00 Szalai Mikuláš
         
  13.kolo   21.1.17  
TJ Slovan Šaľa A : KK Pobedim A 9:00 Szalai Mikuláš
MKK Stará Turá B : KK Zlaté Klasy A 12:00 Nemček Peter
KK Slávia Nitra : MKK Piešťany B 9:30 Šišan Michal
KK Zentiva Hlohovec : KK Cabaj-Čápor 15:00 Švec Alexander
TKK Trenčín A : TKK Trenčín KWH 14:00 Kertész Tibor
KK Preseľany A : TJ Slavoj Sládkovičovo Pi 18:00 Jančovič Martin
         
  14.kolo   4.2.17  
KK Pobedim A : KK Preseľany A Pi 18:00 Piškula M.
TJ Slavoj Sládkovičovo : TKK Trenčín A 14:00 Szalai Mikuláš
TKK Trenčín KWH : KK Zentiva Hlohovec St 18:00 Nemček Peter
KK Cabaj-Čápor : KK Slávia Nitra Pi 18:00 Šišan Michal
MKK Piešťany B : MKK Stará Turá B 14:30 Uváčik Pavel
KK Zlaté Klasy A : TJ Slovan Šaľa A 14:30 Vlahyová Eva
         
  15.kolo   11.2.17  
KK Zlaté Klasy A : KK Pobedim A 14:30 Kugler Ivan
TJ Slovan Šaľa A : MKK Piešťany B 9:00 Szalai Mikuláš
MKK Stará Turá B : KK Cabaj-Čápor 12:00 Nemček Peter
KK Slávia Nitra : TKK Trenčín KWH 9:30 Šišan Michal
KK Zentiva Hlohovec : TJ Slavoj Sládkovičovo 15:00 Švec Alexander
TKK Trenčín A : KK Preseľany A 14:00 Porubský M.
         
  16.kolo   18.2.17  
KK Pobedim A : TKK Trenčín A Pi 18:00 Piškula M.
KK Preseľany A : KK Zentiva Hlohovec Pi 18:00 Jančovič Martin
TJ Slavoj Sládkovičovo : KK Slávia Nitra 14:00 Tóth Richard
TKK Trenčín KWH : MKK Stará Turá B St 18:00 Nemček Peter
KK Cabaj-Čápor : TJ Slovan Šaľa A Pi 18:00 Szalai Mikuláš
MKK Piešťany B : KK Zlaté Klasy A 14:30 Kertész Tibor
  17.kolo   25.2.17  
MKK Piešťany B : KK Pobedim A 14:30 Schmidl Michal
KK Zlaté Klasy A : KK Cabaj-Čápor 14:30 Vlahyová Eva
TJ Slovan Šaľa A : TKK Trenčín KWH 9:00 Szalai Mikuláš
MKK Stará Turá B : TJ Slavoj Sládkovičovo 12:00 Nemček Peter
KK Slávia Nitra : KK Preseľany A 9:30 Šišan Michal
KK Zentiva Hlohovec : TKK Trenčín A 15:00 Švec Alexander
         
  18.kolo   4.3.17  
KK Pobedim A : KK Zentiva Hlohovec Pi 18:00 Piškula M.
TKK Trenčín A : KK Slávia Nitra 14:00 Porubský M.
KK Preseľany A : MKK Stará Turá B Pi 18:00 Jančovič Martin
TJ Slavoj Sládkovičovo : TJ Slovan Šaľa A 14:00 Szalai Mikuláš
TKK Trenčín KWH : KK Zlaté Klasy A St 18:00 Maroň Ján
KK Cabaj-Čápor : MKK Piešťany B Pi 18:00 Porubský M.
         
  19.kolo   11.3.17  
KK Cabaj-Čápor : KK Pobedim A Pi 18:00 Piškula M.
MKK Piešťany B : TKK Trenčín KWH 14:00 Uváčik Pavel
KK Zlaté Klasy A : TJ Slavoj Sládkovičovo 14:30 Kugler Ivan
TJ Slovan Šaľa A : KK Preseľany A 9:00 Szalai Mikuláš
MKK Stará Turá B : TKK Trenčín A 12:00 Nemček Peter
KK Slávia Nitra : KK Zentiva Hlohovec 9:30 Šišan Michal
         
  20.kolo   18.3.17  
KK Pobedim A : KK Slávia Nitra Pi 18:00 Piškula M.
KK Zentiva Hlohovec : MKK Stará Turá B 15:00 Švec Alexander
TKK Trenčín A : TJ Slovan Šaľa A 14:00 Porubský M.
KK Preseľany A : KK Zlaté Klasy A Pi 18:00 Jančovič Martin
TJ Slavoj Sládkovičovo : MKK Piešťany B 14:00 Szalai Mikuláš
TKK Trenčín KWH : KK Cabaj-Čápor St 18:00 Hvožďara Peter
         
  21.kolo   1.4.17  
TKK Trenčín KWH : KK Pobedim A St 18:00 Oslay Ján
KK Cabaj-Čápor : TJ Slavoj Sládkovičovo Pi 18:00 Dovičič Juraj
MKK Piešťany B : KK Preseľany A 14:30 Schmidl Michal
KK Zlaté Klasy A : TKK Trenčín A 14:30 Vlahyová Eva
TJ Slovan Šaľa A : KK Zentiva Hlohovec 9:00 Szalai Mikuláš
MKK Stará Turá B : KK Slávia Nitra 12:00 Nemček Peter
         
  22.kolo   8.4.17  
KK Pobedim A : MKK Stará Turá B Pi 18:00 Piškula M.
KK Slávia Nitra : TJ Slovan Šaľa A 9:30 Šišan Michal
KK Zentiva Hlohovec : KK Zlaté Klasy A 15:00 Švec Alexander
TKK Trenčín A : MKK Piešťany B 14:00 Uváčik Pavel
KK Preseľany A : KK Cabaj-Čápor Pi 18:00 Jančovič Martin
TJ Slavoj Sládkovičovo : TKK Trenčín KWH 14:00 Szalai Mikuláš

 

 




Tabuľky

po 1. kole

1.

ŽP Šport Podbrezová A

0

2.

Slovan Galanta

0

3.

Inter Bratislava

0

4.

Tatran Sp. Nová Ves

0

5.

Tatran Sučany

0

6.

Lokomotíva Vrútky

0

7.

MKK Stará Turá

0

8.

MKK Piešťany

0

9.

ŠKK Trstená Starek

0

10.

PKŠ Košice

0

11.

ŽP Šport Podbrezová B

0

12.

TJ Rakovice

0

 

 

 

 

po 1. kole

1.

TJ Rakovice A

0

2.

MKK Stará Turá

0

3.

KK Zlaté Klasy

0

4.

KKZ Hlohovec

0

5.

TKK Trenčín A

0

6.

KK Cabaj-Čápor

0

7.

Slovan Šaľa

0

8.

MKK Piešťany B

0

9.

Slavoj Sládkovičovo

0

10.

KK Preseľany

0

11.

KK Pobedim

0

12.

ŠK Modranka B

0

 

 

 

po 13. kole

1.

Povodie Váhu

22

2.

Domoss

20

3.

Mix Tatiana

18

4.

Banka

12

5.

Daxtav

10

6.

Tenet

10

7.

Stakotra

8

8.

Ratnovce

4

9.

VEM

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

po 1. kole

1.

MKK Slovan Galanta

0

2.

TJ Rakovice A

0

3.

ŠK Modranka

0

4.

 TJ Rakovice B

0

5.

Inter Bratislava

0

6.

MKK Stará Turá

0

7.

KK Pobedim

0

8. TKK Trenčín

0

9. MKK Piešťany

0

10. KK Zlaté Klasy 0
     
     
     

 

 

 

 

 

 

 

Kompletný kalendár

Copyright 2012, Mestský kolkársky klub Piešťany. Designed by Michal Schmidl