ÚVOD |  NOVINKY |  KLUB |  DRUŽSTVÁ |  VÝSLEDKY |  VYŽREBOVANIE |  DOMOSS MSKL PIEŠŤANY |  FOTOGALÉRIA |  REKORDY |  ARCHÍV | 
  EXTRALIGA ŽENY - vyžrebovanie 20

EXTRALIGA MUŽI - vyžrebovanie 2016/17

 

  1.kolo   10.9.16  
ŽP Šport Podbrezová A : KK Inter Bratislava 16:30 Kyselicová Do.
KK Tatran Sučany : ŠKK Trstená 12:00 Šmálová K.
TJ Tatran Spišská Nová Ves A : TJ Lokomotíva Vrútky 12:30 Bezák Juraj
PKŠ Košice : MKK Piešťany A 13:00 Pivovarník D.
TJ Rakovice A : FTC KO Fiľakovo A 16:30 Duračka Pavol
MKK Stará Turá A : MKK Slovan Galanta A 16:00 Maroň Ján
         
  2.kolo   17.9.16  
KK Inter Bratislava : MKK Slovan Galanta A 14:30 Dobrucký Ivan
FTC KO Fiľakovo A : MKK Stará Turá A 10:00 Nagy Róbert
MKK Piešťany A : TJ Rakovice A 11:00 Kertész Tibor
TJ Lokomotíva Vrútky : PKŠ Košice 10:00 Šmálová K.
ŠKK Trstená : TJ Tatran Spišská Nová Ves A 17:30 Gregorová L.
ŽP Šport Podbrezová A : KK Tatran Sučany 16:30 Paulečko Pavel
         
  3.kolo   24.9.16  
KK Tatran Sučany : KK Inter Bratislava 12:00 Šmálová K.
TJ Tatran Spišská Nová Ves A : ŽP Šport Podbrezová A 12:30 Bezák Juraj
PKŠ Košice : ŠKK Trstená 13:00 Pivovarník D.
TJ Rakovice A : TJ Lokomotíva Vrútky 16:30 Kozár Stanislav
MKK Stará Turá A : MKK Piešťany A 16:00 Maroň Ján
MKK Slovan Galanta A : FTC KO Fiľakovo A 11:00 Kaigl Karol
         
  4.kolo   1.10.16  
KK Inter Bratislava : FTC KO Fiľakovo A 14:30 Dobrucký Ivan
MKK Piešťany A : MKK Slovan Galanta A 11:00 Gocký Peter
TJ Lokomotíva Vrútky : MKK Stará Turá A 10:00 Dodok Milan
ŠKK Trstená : TJ Rakovice A 17:30 Gregorová L.
ŽP Šport Podbrezová A : PKŠ Košice 16:30 Babčan Michal
KK Tatran Sučany : TJ Tatran Spišská Nová Ves A 12:00 Šmálová K.
         
  5.kolo   15.10.16  
TJ Tatran Spišská Nová Ves A : KK Inter Bratislava 12:30 Bezák Juraj
PKŠ Košice : KK Tatran Sučany 13:00 Pivovarník D.
TJ Rakovice A : ŽP Šport Podbrezová A 16:30 Kozár Stanislav
MKK Stará Turá A : ŠKK Trstená 16:00 Maroň Ján
MKK Slovan Galanta A : TJ Lokomotíva Vrútky 11:00 Kaigl Jiři
FTC KO Fiľakovo A : MKK Piešťany A 10:00 Nagy Róbert
         
  6.kolo   22.10.16  
KK Inter Bratislava : MKK Piešťany A 14:30 Dobrucký Ivan
TJ Lokomotíva Vrútky : FTC KO Fiľakovo A 10:00 Šmálová K.
ŠKK Trstená : MKK Slovan Galanta A 17:30 Juris Anton
ŽP Šport Podbrezová A : MKK Stará Turá A 16:30 Babčan Michal
KK Tatran Sučany : TJ Rakovice A 12:00 Dodok Milan
TJ Tatran Spišská Nová Ves A : PKŠ Košice 12:30 Bezák Juraj
         
  7.kolo   29.10.16  
PKŠ Košice : KK Inter Bratislava 13:00 Pivovarník D.
TJ Rakovice A : TJ Tatran Spišská Nová Ves A 16:30 Duračka Pavol
MKK Stará Turá A : KK Tatran Sučany 16:00 Maroň Ján
MKK Slovan Galanta A : ŽP Šport Podbrezová A 11:00 Kaigl Karol
FTC KO Fiľakovo A : ŠKK Trstená 10:00 Nagy Róbert
MKK Piešťany A : TJ Lokomotíva Vrútky 11:00 Pinkas Jakub
         
  8.kolo   5.11.16  
KK Inter Bratislava : TJ Lokomotíva Vrútky 14:30 Dobrucký Ivan
ŠKK Trstená : MKK Piešťany A 17:30 Juris Anton
ŽP Šport Podbrezová A : FTC KO Fiľakovo A 16:30 Turčanová J.
KK Tatran Sučany : MKK Slovan Galanta A 12:00 Šmálová K.
TJ Tatran Spišská Nová Ves A : MKK Stará Turá A 12:30 Bezák Juraj
PKŠ Košice : TJ Rakovice A 13:00 Pivovarník D.
         
  9.kolo   12.11.16  
TJ Rakovice A : KK Inter Bratislava 16:30 Kozár Stanislav
MKK Stará Turá A : PKŠ Košice 12:00 Maroň Ján
MKK Slovan Galanta A : TJ Tatran Spišská Nová Ves A 11:00 Kaigl Jiří
FTC KO Fiľakovo A : KK Tatran Sučany 10:00 Nagy Róbert
MKK Piešťany A : ŽP Šport Podbrezová A 11:00 Gocký Peter
TJ Lokomotíva Vrútky : ŠKK Trstená 10:00 Dodok Milan
         
  10.kolo   19.11.16  
KK Inter Bratislava : ŠKK Trstená 14:30 Dobrucký Ivan
ŽP Šport Podbrezová A : TJ Lokomotíva Vrútky 16:30 Babčan Michal
KK Tatran Sučany : MKK Piešťany A 12:00 Šmálová K.
TJ Tatran Spišská Nová Ves A : FTC KO Fiľakovo A 12:30 Bezák Juraj
PKŠ Košice : MKK Slovan Galanta A 13:00 Pivovarník D.
TJ Rakovice A : MKK Stará Turá A 16:30 Kozár Stanislav
  11.kolo   3.12.16  
MKK Stará Turá A : KK Inter Bratislava 16:00 Maroň Ján
MKK Slovan Galanta A : TJ Rakovice A 11:00 Kaigl Karol
FTC KO Fiľakovo A : PKŠ Košice 10:00 Nagy Róbert
MKK Piešťany A : TJ Tatran Spišská Nová Ves A 11:00 Pinkas Jakub
TJ Lokomotíva Vrútky : KK Tatran Sučany 10:00 Šmálová K.
ŠKK Trstená : ŽP Šport Podbrezová A 17:30 Juris Anton
         
  12.kolo   14.1.17  
KK Inter Bratislava : ŽP Šport Podbrezová A 14:30 Dobrucký Ivan
ŠKK Trstená : KK Tatran Sučany 17:30 Gregorová L.
TJ Lokomotíva Vrútky : TJ Tatran Spišská Nová Ves A 10:00 Dodok Milan
MKK Piešťany A : PKŠ Košice 11:00 Kertész Tibor
FTC KO Fiľakovo A : TJ Rakovice A 10:00 Nagy Róbert
MKK Slovan Galanta A : MKK Stará Turá A 11:00 Kaigl Jiří
         
  13.kolo   21.1.17  
MKK Slovan Galanta A : KK Inter Bratislava 11:00 Kaigl Karol
MKK Stará Turá A : FTC KO Fiľakovo A 16:00 Maroň Ján
TJ Rakovice A : MKK Piešťany A 16:30 Duračka Erik
PKŠ Košice : TJ Lokomotíva Vrútky 13:00 Pivovarník D.
TJ Tatran Spišská Nová Ves A : ŠKK Trstená 12:30 Bezák Juraj
KK Tatran Sučany : ŽP Šport Podbrezová A 12:00 Dodok Milan
         
  14.kolo   4.2.17  
KK Inter Bratislava : KK Tatran Sučany 14:30 Dobrucký Ivan
ŽP Šport Podbrezová A : TJ Tatran Spišská Nová Ves A 10:00 Paulečko Pavel
ŠKK Trstená : PKŠ Košice 10:00 Juris Anton
TJ Lokomotíva Vrútky : TJ Rakovice A 10:00 Šmálová K.
MKK Piešťany A : MKK Stará Turá A 11:00 Gocký Peter
FTC KO Fiľakovo A : MKK Slovan Galanta A 10:00 Nagy Róbert
         
  15.kolo   11.2.17  
FTC KO Fiľakovo A : KK Inter Bratislava 10:00 Nagy Róbert
MKK Slovan Galanta A : MKK Piešťany A 11:00 Kaigl Jiří
MKK Stará Turá A : TJ Lokomotíva Vrútky 16:00 Maroň Ján
TJ Rakovice A : ŠKK Trstená 16:30 Duračka Erik
PKŠ Košice : ŽP Šport Podbrezová A 13:00 Pivovarník D.
TJ Tatran Spišská Nová Ves A : KK Tatran Sučany 12:30 Bezák Juraj
         
  16.kolo   18.2.17  
KK Inter Bratislava : TJ Tatran Spišská Nová Ves A 14:30 Dobrucký Ivan
KK Tatran Sučany : PKŠ Košice 12:00 Šmálová K.
ŽP Šport Podbrezová A : TJ Rakovice A Ne 5.2. 12:30 Diabelková K.
ŠKK Trstená : MKK Stará Turá A 17:30 Gregorová L.
TJ Lokomotíva Vrútky : MKK Slovan Galanta A 10:00 Dodok Milan
MKK Piešťany A : FTC KO Fiľakovo A 11:00 Pinkas Jakub
  17.kolo   25.2.17  
MKK Piešťany A : KK Inter Bratislava 11:00 Kertész Tibor
FTC KO Fiľakovo A : TJ Lokomotíva Vrútky 10:00 Nagy Róbert
MKK Slovan Galanta A : ŠKK Trstená 11:00 Kaigl Karol
MKK Stará Turá A : ŽP Šport Podbrezová A 16:00 Maroň Ján
TJ Rakovice A : KK Tatran Sučany 16:30 Kozár Stanislav
PKŠ Košice : TJ Tatran Spišská Nová Ves A 13:00 Pivovarník D.
         
  18.kolo   4.3.17  
KK Inter Bratislava : PKŠ Košice 14:30 Dobrucký Ivan
TJ Tatran Spišská Nová Ves A : TJ Rakovice A 12:30 Bezák Juraj
KK Tatran Sučany : MKK Stará Turá A 12:00 Šmálová K.
ŽP Šport Podbrezová A : MKK Slovan Galanta A 10:00 Babčan Michal
ŠKK Trstená : FTC KO Fiľakovo A 17:30 Juris Anton
TJ Lokomotíva Vrútky : MKK Piešťany A 10:00 Dodok Milan
         
  19.kolo   11.3.17  
TJ Lokomotíva Vrútky : KK Inter Bratislava 10:00 Dodok Milan
MKK Piešťany A : ŠKK Trstená 11:00 Gocký Peter
FTC KO Fiľakovo A : ŽP Šport Podbrezová A 10:00 Nagy Róbert
MKK Slovan Galanta A : KK Tatran Sučany 11:00 Kaigl Jiří
MKK Stará Turá A : TJ Tatran Spišská Nová Ves A 16:00 Maroň Ján
TJ Rakovice A : PKŠ Košice 14:00 Kozár Stanislav
         
  20.kolo   18.3.17  
KK Inter Bratislava : TJ Rakovice A 14:30 Dobrucký Ivan
PKŠ Košice : MKK Stará Turá A 13:00 Pivovarník D.
TJ Tatran Spišská Nová Ves A : MKK Slovan Galanta A 12:30 Bezák Juraj
KK Tatran Sučany : FTC KO Fiľakovo A 12:00 Dodok Milan
ŽP Šport Podbrezová A : MKK Piešťany A 16:30 Diabelková K.
ŠKK Trstená : TJ Lokomotíva Vrútky 17:30 Gregorová L.
         
  21.kolo   1.4.17  
ŠKK Trstená : KK Inter Bratislava 17:30 Gregorová L.
TJ Lokomotíva Vrútky : ŽP Šport Podbrezová A Ne 12.3. 10:00 Dodok Milan
MKK Piešťany A : KK Tatran Sučany 11:00 Kertész Tibor
FTC KO Fiľakovo A : TJ Tatran Spišská Nová Ves A 10:00 Nagy Róbert
MKK Slovan Galanta A : PKŠ Košice 11:00 Kaigl Karol
MKK Stará Turá A : TJ Rakovice A 16:00 Maroň Ján
         
  22.kolo   8.4.17  
KK Inter Bratislava : MKK Stará Turá A 17:30 Dobrucký Ivan
TJ Rakovice A : MKK Slovan Galanta A 16:30 Duračka Pavol
PKŠ Košice : FTC KO Fiľakovo A 13:00 Pivovarník D.
TJ Tatran Spišská Nová Ves A : MKK Piešťany A 12:30 Bezák Juraj
KK Tatran Sučany : TJ Lokomotíva Vrútky 12:00 Šmálová K.
ŽP Šport Podbrezová A : ŠKK Trstená 17:30 Kyselicová Do.

 

 




Tabuľky

po 1. kole

1.

ŽP Šport Podbrezová A

0

2.

Slovan Galanta

0

3.

Inter Bratislava

0

4.

Tatran Sp. Nová Ves

0

5.

Tatran Sučany

0

6.

Lokomotíva Vrútky

0

7.

MKK Stará Turá

0

8.

MKK Piešťany

0

9.

ŠKK Trstená Starek

0

10.

PKŠ Košice

0

11.

ŽP Šport Podbrezová B

0

12.

TJ Rakovice

0

 

 

 

 

po 1. kole

1.

TJ Rakovice A

0

2.

MKK Stará Turá

0

3.

KK Zlaté Klasy

0

4.

KKZ Hlohovec

0

5.

TKK Trenčín A

0

6.

KK Cabaj-Čápor

0

7.

Slovan Šaľa

0

8.

MKK Piešťany B

0

9.

Slavoj Sládkovičovo

0

10.

KK Preseľany

0

11.

KK Pobedim

0

12.

ŠK Modranka B

0

 

 

 

po 13. kole

1.

Povodie Váhu

22

2.

Domoss

20

3.

Mix Tatiana

18

4.

Banka

12

5.

Daxtav

10

6.

Tenet

10

7.

Stakotra

8

8.

Ratnovce

4

9.

VEM

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

po 1. kole

1.

MKK Slovan Galanta

0

2.

TJ Rakovice A

0

3.

ŠK Modranka

0

4.

 TJ Rakovice B

0

5.

Inter Bratislava

0

6.

MKK Stará Turá

0

7.

KK Pobedim

0

8. TKK Trenčín

0

9. MKK Piešťany

0

10. KK Zlaté Klasy 0
     
     
     

 

 

 

 

 

 

 

Kompletný kalendár

Copyright 2012, Mestský kolkársky klub Piešťany. Designed by Michal Schmidl