ÚVOD |  NOVINKY |  KLUB |  DRUŽSTVÁ |  VÝSLEDKY |  VYŽREBOVANIE |  DOMOSS MSKL PIEŠŤANY |  FOTOGALÉRIA |  REKORDY |  ARCHÍV | 
  EXTRALIGA ŽENY - vyžrebovanie 20


 

  Mestská "DOMOSS" kolkárska liga -rozlosovanie  
     32. ročník                  rok  2015 / 2016            jesenná časť               
1.kolo 06.11.2015       2.kolo 13.11.2015    
                 
RATNOVCE MIX TATIANA     STAKOTRA POVODIE VÁHU
DAXTAV BANKA     BANKA   DOMOSS  
DOMOSS   STAKOTRA     MIX TATIANA DAXTAV  
POVODIE VÁHU TENET     VEM SLOVAKIA RATNOVCE
VEM - voľno       TENET - voľno    
                 
3.kolo 20.11.2015       4.kolo 27.12.2015    
               
DAXTAV   VEM SLOVAKIA     BANKA   TENET  
TENET   STAKOTRA     RATNOVCE DAXTAV  
POVODIE VÁHU BANKA     VEM SLOVAKIA DOMOSS  
DOMOSS   MIX TATIANA     MIX TATIANA POVODIE VÁHU
RATNOVCE - voľno       STAKOTRA - voľno    
                 
5.kolo 04.12.2015       6.kolo         20.2..2015 11.12.2015    
               
POVODIE VÁHU VEM SLOVAKIA     MIX TATIANA STAKOTRA
TENET   MIX TATIANA     RATNOVCE POVODIE VÁHU
STAKOTRA BANKA     VEM SLOVAKIA TENET  
DOMOSS   RATNOVCE     DAXTAV   DOMOSS  
DAXTAV - voľno       BANKA - voľno    
                 
7.kolo 15.01.2016       8.kolo 22.01.2016    
               
DAXTAV   POVODIE VÁHU     RATNOVCE STAKOTRA
STAKOTRA VEM SLOVAKIA     VEM SLOVAKIA BANKA  
BANKA   MIX TATIANA     POVODIE VÁHU DOMOSS  
TENET   RATNOVCE     DAXTAV   TENET  
DOMOSS - voľno       MIX TATIANA - voľno    
                 
9.kolo   29.01.2016            
        začiatky zápasov    
TENET   DOMOSS     1.ZÁPAS   16.00 hod.  
BANKA   RATNOVCE     2. ZÁPAS   17.00 hod.  
MIX TATIANA VEM SLOVAKIA     3. ZÁPAS   18.00 hod.  
STAKOTRA DAXTAV     4. ZÁPAS   19.00 hod.  
POVODIE VÁHU - voľno            
10.kolo 05.02.2016       11.kolo 12.02.2016    
                 
TENET POVODIE VÁHU   RATNOVCE VEM SLOVAKIA
STAKOTRA DOMOSS     DAXTAV   MIX TATIANA
BANKA   DAXTAV     DOMOSS BANKA  
MIX TATIANA RATNOVCE   POVODIE VÁHU STAKOTRA
VEM - voľno       TENET - voľno    
                 
12.kolo 19.02.2016       13.kolo 26.02.2016    
               
MIX TATIANA DOMOSS     POVODIE VÁHU MIX TATIANA
BANKA   POVODIE VÁHU   DOMOSS VEM SLOVAKIA
STAKOTRA TENET     DAXTAV   RATNOVCE
VEM SLOVAKIA DAXTAV     TENET   BANKA  
RATNOVCE - voľno       STAKOTRA - voľno    
                 
14.kolo 04.03.2016       15.kolo 11.03.2016    
               
RATNOVCE DOMOSS     TENET   VEM SLOVAKIA
BANKA   STAKOTRA   DOMOSS DAXTAV  
MIX TATIANA TENET     POVODIE VÁHU RATNOVCE
VEM SLOVAKIA POVODIE VÁHU   STAKOTRA MIX TATIANA
DAXTAV - voľno       BANKA - voľno    
                 
16.kolo 18.03.2016       17.kolo 01.04.2016    
               
VEM SLOVAKIA STAKOTRA   POVODIE VÁHU DOMOSS  
RATNOVCE TENET     BANKA   VEM SLOVAKIA
POVODIE VÁHU DAXTAV     TENET   DAXTAV  
MIX TATIANA  BANKA     STAKOTRA RATNOVCE
DOMOSS - voľno       MIX TATIANA - voľno    
                 
18.kolo 08.04.2106       Ligový pohár 2016 - termíny
               
DAXTAV   STAKOTRA   1.KOLO   15.04.2016  
VEM SLOVAKIA MIX TATIANA   2.KOLO   22.04.2016  
RATNOVCE BANKA     FINÁLE   29.04.2016  
DOMOSS TENET            
POVODIE VÁHU - voľno            

 

 

 




Tabuľky

po 1. kole

1.

ŽP Šport Podbrezová A

0

2.

Slovan Galanta

0

3.

Inter Bratislava

0

4.

Tatran Sp. Nová Ves

0

5.

Tatran Sučany

0

6.

Lokomotíva Vrútky

0

7.

MKK Stará Turá

0

8.

MKK Piešťany

0

9.

ŠKK Trstená Starek

0

10.

PKŠ Košice

0

11.

ŽP Šport Podbrezová B

0

12.

TJ Rakovice

0

 

 

 

 

po 1. kole

1.

TJ Rakovice A

0

2.

MKK Stará Turá

0

3.

KK Zlaté Klasy

0

4.

KKZ Hlohovec

0

5.

TKK Trenčín A

0

6.

KK Cabaj-Čápor

0

7.

Slovan Šaľa

0

8.

MKK Piešťany B

0

9.

Slavoj Sládkovičovo

0

10.

KK Preseľany

0

11.

KK Pobedim

0

12.

ŠK Modranka B

0

 

 

 

po 13. kole

1.

Povodie Váhu

22

2.

Domoss

20

3.

Mix Tatiana

18

4.

Banka

12

5.

Daxtav

10

6.

Tenet

10

7.

Stakotra

8

8.

Ratnovce

4

9.

VEM

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

po 1. kole

1.

MKK Slovan Galanta

0

2.

TJ Rakovice A

0

3.

ŠK Modranka

0

4.

 TJ Rakovice B

0

5.

Inter Bratislava

0

6.

MKK Stará Turá

0

7.

KK Pobedim

0

8. TKK Trenčín

0

9. MKK Piešťany

0

10. KK Zlaté Klasy 0
     
     
     

 

 

 

 

 

 

 

Kompletný kalendár

Copyright 2012, Mestský kolkársky klub Piešťany. Designed by Michal Schmidl