ÚVOD |  NOVINKY |  KLUB |  DRUŽSTVÁ |  VÝSLEDKY |  VYŽREBOVANIE |  DOMOSS MSKL PIEŠŤANY |  FOTOGALÉRIA |  REKORDY |  ARCHÍV | 
 

DOMOSS Mestská kolkárska liga

Kolo: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [Ligový pohár] 

16.kolo 18.03.2016

 

 

VEM SLOVAKIA 967 STAKOTRA 963
Prištic 79 44 92 35 250 Zachar 99 45 76 44 264
Chalás 77 30 78 35 220 Halás 60 35 81 17 193
Miková 78 33 84 45 240 Klasovitý 87 30 85 45 247
Psalman 89 25 103 40 257 Vavro 92 43 90 34 259
                           
RATNOVCE 945 TENET 973
Ručkay 75 26 81 27 209 Kuník 83 45 88 34 250
Velič 86 25 80 23 214 Bubák 89 36 72 35 232
Pilka 91 53 95 41 280 Kravárik 83 44 96 27 250
Hiner T. 93 26 78 45 242 Mišura 87 35 83 36 241
                           
POVODIE VÁHU 995 DAXTAV 1 020
Sulák 99 42 88 52 281 Záhumenský 84 35 93 54 266
Gocká 80 26 61 36 203 Paračka 83 34 92 44 253
Bolech 97 44 87 35 263 Urban/Domin 74 32 95 44 255
Koščál 83 44 85 36 248 Koch 87 36 80 43 246
MIX TATIANA 1 018 BANKA 1 029
Danyi 92 43 87 35 257 Halás 85 36 82 63 266
Javorová 85 41 80 50 256 Škrabák 86 42 85 44 257
Obertášová 79 45 92 42 258 Hrdina 96 35 91 33 255
Vráblová 92 36 78 41 247 Krajčík 78 36 95 42 251
DOMOSS voľno    

 

 

 

 




Tabuľky

po 1. kole

1.

ŽP Šport Podbrezová A

0

2.

Slovan Galanta

0

3.

Inter Bratislava

0

4.

Tatran Sp. Nová Ves

0

5.

Tatran Sučany

0

6.

Lokomotíva Vrútky

0

7.

MKK Stará Turá

0

8.

MKK Piešťany

0

9.

ŠKK Trstená Starek

0

10.

PKŠ Košice

0

11.

ŽP Šport Podbrezová B

0

12.

TJ Rakovice

0

 

 

 

 

po 1. kole

1.

TJ Rakovice A

0

2.

MKK Stará Turá

0

3.

KK Zlaté Klasy

0

4.

KKZ Hlohovec

0

5.

TKK Trenčín A

0

6.

KK Cabaj-Čápor

0

7.

Slovan Šaľa

0

8.

MKK Piešťany B

0

9.

Slavoj Sládkovičovo

0

10.

KK Preseľany

0

11.

KK Pobedim

0

12.

ŠK Modranka B

0

 

 

 

po 13. kole

1.

Povodie Váhu

22

2.

Domoss

20

3.

Mix Tatiana

18

4.

Banka

12

5.

Daxtav

10

6.

Tenet

10

7.

Stakotra

8

8.

Ratnovce

4

9.

VEM

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

po 1. kole

1.

MKK Slovan Galanta

0

2.

TJ Rakovice A

0

3.

ŠK Modranka

0

4.

 TJ Rakovice B

0

5.

Inter Bratislava

0

6.

MKK Stará Turá

0

7.

KK Pobedim

0

8. TKK Trenčín

0

9. MKK Piešťany

0

10. KK Zlaté Klasy 0
     
     
     

 

 

 

 

 

 

 

Kompletný kalendár

Copyright 2012, Mestský kolkársky klub Piešťany. Designed by Michal Schmidl