ÚVOD |  NOVINKY |  KLUB |  DRUŽSTVÁ |  VÝSLEDKY |  VYŽREBOVANIE |  DOMOSS MSKL PIEŠŤANY |  FOTOGALÉRIA |  REKORDY |  ARCHÍV | 
  EXTRALIGA ŽENY - vyžrebovanie 20


Dorastenecká liga Západ - vyžrebovanie 2016/17

 

  1.kolo   25.9.16 rozhodca
MKK Piešťany : KK Pobedim 10:00 Gocký Peter
MKK Stará Turá : MKK Slovan Galanta 10:00 Hvožďara Peter
TJ Rakovice B : TJ Rakovice A 13:00 Ivančík Marcel
KK Zlaté Klasy : ŠK Modranka 10:00 Vargová Eva
KK Inter Bratislava : TKK Trenčín 10:00 Varga Tibor
         
  2.kolo   2.10.16 rozhodca
KK Pobedim : TKK Trenčín 10:00 Mrekaj Matej
ŠK Modranka : KK Inter Bratislava 10:00 Benedikovič
TJ Rakovice A : KK Zlaté Klasy 13:00 Milan František
MKK Slovan Galanta : TJ Rakovice B 10:00 Kaigl Jiří
MKK Piešťany : MKK Stará Turá 10:00 Pinkas Jakub
         
  3.kolo   9.10.16 rozhodca
MKK Stará Turá : KK Pobedim 10:00 Oslay Ján
TJ Rakovice B : MKK Piešťany 13:00 Ivančík Marcel
KK Zlaté Klasy : MKK Slovan Galanta 10:00 Hollósi Štefan
KK Inter Bratislava : TJ Rakovice A 10:00 Dobrucký Ivan
TKK Trenčín : ŠK Modranka 10:00 Porubský M.
         
  4.kolo   16.10.16 rozhodca
KK Pobedim : ŠK Modranka 10:00 Mitošinka M.
TJ Rakovice A : TKK Trenčín 13:00 Milan František
MKK Slovan Galanta : KK Inter Bratislava 10:00 Poloma Žolt
MKK Piešťany : KK Zlaté Klasy 10:00 Gocký Peter
MKK Stará Turá : TJ Rakovice B 10:00 Hvožďara Peter
         
  5.kolo   23.10.16 rozhodca
TJ Rakovice B : KK Pobedim 13:00 Ivančík Marcel
KK Zlaté Klasy : MKK Stará Turá 10:00 Vargová Eva
KK Inter Bratislava : MKK Piešťany 10:00 Tóth Richard
TKK Trenčín : MKK Slovan Galanta 10:00 Porubský M.
ŠK Modranka : TJ Rakovice A 10:00 Kráľovič Jozef
         
  6.kolo   30.10.16 rozhodca
KK Pobedim : TJ Rakovice A 10:00 Mitošinka M.
MKK Slovan Galanta : ŠK Modranka 10:00 Kaigl Karol
MKK Piešťany : TKK Trenčín 10:00 Pinkas Jakub
MKK Stará Turá : KK Inter Bratislava 10:00 Štefka Ľubomír
TJ Rakovice B : KK Zlaté Klasy 13:00 Ivančík Marcel
         
  7.kolo   6.11.16 rozhodca
KK Zlaté Klasy : KK Pobedim 10:00 Hollósi Štefan
KK Inter Bratislava : TJ Rakovice B 10:00 Varga Tibor
TKK Trenčín : MKK Stará Turá 10:00 Porubský M.
ŠK Modranka : MKK Piešťany 10:00 Benedikovič
TJ Rakovice A : MKK Slovan Galanta 13:00 Milan František
         
  8.kolo   13.11.16 rozhodca
KK Pobedim : MKK Slovan Galanta 10:00 Mrekaj Matej
MKK Piešťany : TJ Rakovice A 10:00 Gocký Peter
MKK Stará Turá : ŠK Modranka 10:00 Štefka Ľubomír
TJ Rakovice B : TKK Trenčín 13:00 Ivančík Marcel
KK Zlaté Klasy : KK Inter Bratislava 10:00 Vargová Eva
         
  9.kolo   20.11.16 rozhodca
KK Inter Bratislava : KK Pobedim 10:00 Tóth Richard
TKK Trenčín : KK Zlaté Klasy 10:00 Porubský M.
ŠK Modranka : TJ Rakovice B 10:00 Kráľovič Jozef
TJ Rakovice A : MKK Stará Turá 13:00 Milan František
MKK Slovan Galanta : MKK Piešťany 10:00 Kaigl Jiří
         
  10.kolo   27.11.16 rozhodca
KK Pobedim : MKK Piešťany 10:00 Mitošinka M.
MKK Slovan Galanta : MKK Stará Turá 10:00 Poloma Žolt
TJ Rakovice A : TJ Rakovice B 13:00 Milan František
ŠK Modranka : KK Zlaté Klasy 10:00 Benedikovič
TKK Trenčín : KK Inter Bratislava 10:00 Búlik Jozef
         
1.DLZ - JAR 2016/2017
       
  11.kolo   4.12.16 rozhodca
TKK Trenčín : KK Pobedim 10:00 Búlik Jozef
KK Inter Bratislava : ŠK Modranka 10:00 Dobrucký Ivan
KK Zlaté Klasy : TJ Rakovice A 10:00 Hollósi Štefan
TJ Rakovice B : MKK Slovan Galanta 13:00 Ivančík Marcel
MKK Stará Turá : MKK Piešťany 10:00 Oslay Ján
         
  12.kolo   11.12.16 rozhodca
KK Pobedim : MKK Stará Turá 10:00 Mitošinka M.
MKK Piešťany : TJ Rakovice B 10:00 Pinkas Jakub
MKK Slovan Galanta : KK Zlaté Klasy 10:00 Kaigl Karol
TJ Rakovice A : KK Inter Bratislava 13:00 Milan František
ŠK Modranka : TKK Trenčín 10:00 Benedikovič
         
  13.kolo   29.1.17 rozhodca
ŠK Modranka : KK Pobedim 10:00 Kráľovič Jozef
TKK Trenčín : TJ Rakovice A 10:00 Porubský M.
KK Inter Bratislava : MKK Slovan Galanta 10:00 Varga Tibor
KK Zlaté Klasy : MKK Piešťany 10:00 Vargová Eva
TJ Rakovice B : MKK Stará Turá 13:00 Ivančík Marcel
         
  14.kolo   5.2.17 rozhodca
KK Pobedim : TJ Rakovice B 10:00 Mitošinka M.
MKK Stará Turá : KK Zlaté Klasy 10:00 Štefka Ľubomír
MKK Piešťany : KK Inter Bratislava 10:00 Gocký Peter
MKK Slovan Galanta : TKK Trenčín 10:00 Kaigl Jiří
TJ Rakovice A : ŠK Modranka 13:00 Milan František
         
  15.kolo   12.2.17 rozhodca
TJ Rakovice A : KK Pobedim 13:00 Milan František
ŠK Modranka : MKK Slovan Galanta 10:00 Benedikovič
TKK Trenčín : MKK Piešťany 10:00 Búlik Jozef
KK Inter Bratislava : MKK Stará Turá 10:00 Tóth Richard
KK Zlaté Klasy : TJ Rakovice B 10:00 Hollósi Štefan
         
  16.kolo   19.2.17 rozhodca
KK Pobedim : KK Zlaté Klasy 10:00 Mrekaj Matej
TJ Rakovice B : KK Inter Bratislava 13:00 Ivančík Marcel
MKK Stará Turá : TKK Trenčín 10:00 Hvožďara Peter
MKK Piešťany : ŠK Modranka 10:00 Pinkas Jakub
MKK Slovan Galanta : TJ Rakovice A 10:00 Poloma Žolt
         
  17.kolo   26.2.17 rozhodca
MKK Slovan Galanta : KK Pobedim 10:00 Kaigl  Karol
TJ Rakovice A : MKK Piešťany 13:00 Milan František
ŠK Modranka : MKK Stará Turá 10:00 Kráľovič Jozef
TKK Trenčín : TJ Rakovice B 10:00 Porubský M.
KK Inter Bratislava : KK Zlaté Klasy 10:00 Dobrucký Ivan
         
  18.kolo   5.3.17 rozhodca
KK Pobedim : KK Inter Bratislava 10:00 Mitošinka M.
KK Zlaté Klasy : TKK Trenčín 10:00 Vargová Eva
TJ Rakovice B : ŠK Modranka 13:00 Ivančík Marcel
MKK Stará Turá : TJ Rakovice A 10:00 Oslay Ján
MKK Piešťany : MKK Slovan Galanta 10:00 Gocký Peter
         
Turnaje o majstra 3 V + 3 Z    
    F1  druhý Z 12.3.17  
    F2  druhý V 19.3.17  
    F3  víťaz  Z 2.4.17  
    F4  víťaz  V 9.4.17  
         
Delegovanie rozhodcov KR SKoZ po ukončení základnej časti    

 

 




Tabuľky

po 1. kole

1.

ŽP Šport Podbrezová A

0

2.

Slovan Galanta

0

3.

Inter Bratislava

0

4.

Tatran Sp. Nová Ves

0

5.

Tatran Sučany

0

6.

Lokomotíva Vrútky

0

7.

MKK Stará Turá

0

8.

MKK Piešťany

0

9.

ŠKK Trstená Starek

0

10.

PKŠ Košice

0

11.

ŽP Šport Podbrezová B

0

12.

TJ Rakovice

0

 

 

 

 

po 1. kole

1.

TJ Rakovice A

0

2.

MKK Stará Turá

0

3.

KK Zlaté Klasy

0

4.

KKZ Hlohovec

0

5.

TKK Trenčín A

0

6.

KK Cabaj-Čápor

0

7.

Slovan Šaľa

0

8.

MKK Piešťany B

0

9.

Slavoj Sládkovičovo

0

10.

KK Preseľany

0

11.

KK Pobedim

0

12.

ŠK Modranka B

0

 

 

 

po 13. kole

1.

Povodie Váhu

22

2.

Domoss

20

3.

Mix Tatiana

18

4.

Banka

12

5.

Daxtav

10

6.

Tenet

10

7.

Stakotra

8

8.

Ratnovce

4

9.

VEM

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

po 1. kole

1.

MKK Slovan Galanta

0

2.

TJ Rakovice A

0

3.

ŠK Modranka

0

4.

 TJ Rakovice B

0

5.

Inter Bratislava

0

6.

MKK Stará Turá

0

7.

KK Pobedim

0

8. TKK Trenčín

0

9. MKK Piešťany

0

10. KK Zlaté Klasy 0
     
     
     

 

 

 

 

 

 

 

Kompletný kalendár

Copyright 2012, Mestský kolkársky klub Piešťany. Designed by Michal Schmidl